Kajaki

Witamy Państwa serdecznie na stronach Camp Pisz. Poniżej znajdą Państwo naszą ofertę dedykowaną zarówno miłośnikom kajakarstwa jak i początkujących wioślarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Państwu zarówno przygotowany przez nas spływ piękną, mazurską rzeką Krutynią, jak i możliwość wypożyczenia od nas kajaków wraz z osprzętem i samodzielne zorganizowanie wypadu. Zapraszamy!


CENA: 890 ZŁ
Obóz młodzieżowy 7-dniowy. Krutynia to szlak uznawany za jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Malownicze krajobrazy, wartki, choć bezpieczny prąd i dobrze zorganizowany szlak wodny powodują, że wiele osób właśnie od niej zaczynało swą kajakarską przygodę. Na Krutyni ujrzymy malownicze, urokliwie pochylające się nad wodą mazurskie domki, przepłyniemy przez pola nenufarów, zobaczymy rezerwat Czapli Siwej, Królewskiej Sosny i Pływających Wysp. Przepłyniemy przez dziewięć jezior i złożymy wizytę ostatniemu królowi Galindów, którego posiadłości rozciągają się na iznockim brzegu Krutyni.
Czytaj dalej

 
 

Delsyk Nifty 430
Kajak 1-osobowy
40zł za dzień
Perception Vista Rental
Kajak 2-osobowy
30zł za dzień
Ocean Kayak Trident
Kajak 1-osobowy
40zł za dzień
Canoe
Kajak 3-osobowy
35zł za dzień
     
DAG Biwok 530 EVO
Kajak 2-osobowy
30zł za dzień
     
Więcej informacji…

 

Spływy jednodniowe: Pisz – Dziadowo oraz Pisz – Jeże. Zapraszamy państwa do wzięcia udziału w spływie Pisą. Jest to niezwykłe przeżycie, gdyż Pisa jest jedną z niewielu dziewiczych rzek mazur. Na jej zboczach próżno szukać sklepów i restauracji, za to możemy podziwiać dziką przyrodę nietkniętą ludzką ręką. Wartki nurt, śpiew ptaków i cień drzew zapewnią Państwu relaks i niezapomnianą przygodę… Amatorzy długich dystansów też znajdą coś dla siebie, gdyż Pisą można dopłynąć aż do Narwi…
Czytaj dalej

 
 


Spływ Pisą
Podziel się ze znajomymi