Zamów bezpłatny Katalog Obozy Młodzieżowe na Mazurach, Oferta Lato 2020

Katalog obozów sportów wodnych w Piszu na Mazurach,Lato 2020

Przedstawiamy Państwu naszą aktualną ofertę obozów na nadchodzące wakacje. W katalogu znajdą Państwo najważniejsze informacje odnośnie naszych imprez. Jak co roku fani wiatru i wody bez ociągania znajdą odpowiednie imprezy dla siebie.

Obozy z Camp Pisz to gwarancja udanych wakacji. Jesteśmy już 20 lat na rynku, przez ten czas staliśmy się pionierem w organizacji aktywnych imprez dla młodzieży. Naszym obszarem działania są Mazury, a specjalizujemy się w kursach żeglarskich i windsurfingowych. Firma posiada zezwolenie Wojewody Warmińsko- Mazurskiego na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług turystycznych, oraz posiada stosowne ubezpieczenie ORGANIZATORA TURYSTYKI wydane przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji. Imprezy turystyczne organizowane przez Camp Pisz są zgłoszone do Kuratorium Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. Działalność firmy została wyróżniona znakiem „Produkt z Warmii i Mazur” nadawanym przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Prawo do korzystania ze znaku przysługuje jedynie flagowym produktom, usługom i wydarzeniom naszego regionu, które charakteryzują się dobrą jakością.

Nasza kadra to specjaliści w swoim fachu, osoby z którym współpracujemy od wielu lat, instruktorzy z wieloletnią praktyką, nauczyciele oraz nasi byli wychowankowie. Nie bierzemy ludzi z przypadku. Wszyscy wychowawcy posiadają uprawienia pedagogiczne oraz aktualne zaświadczenia o niekaralności.

Ośrodek Camp Pisz to cenione miejsce na wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Położony w atrakcyjnym miejscu nad samym jeziorem, obok plaży miejskiej, przy początku biegu rzeki Pisy, nieopodal Puszczy Piskiej, na obrzeżach miasta. Zakwaterowanie w domkach letniskowych w pełni umeblowanych, każdy domek posiada własną werandę. Wyżywienie zapewnia kuchnia hotelowej restauracji Smuga Cienia, gdzie gotujemy smacznie i zdrowo z produktów lokalnych, wysokiej jakości. Ośrodek jest ogrodzony, a jego terenie znajduje się również keja, sala do zajęć, boisko do siatkówki plażowej, plac do zabaw, wypożyczalnia sprzętu wodnego, hotel Joseph Conrad oraz restauracja Smuga Cienia.

Poniżej pełna oferta naszych imprez:

  • Obóz Żeglarski (stacjonarny, od 11 do 18 lat) z możliwością przystąpienia do egzaminu na patent żeglarza jachtowego, przez 14 dni zrobimy z Ciebie żeglarza pełną gębą! Intensywny kurs żeglarski zgodny z wymogami PZŻ prowadzony przez doświadczonych instruktorów, którzy od wielu lat współpracują z naszą firmą. W czasie wolnym od zajęć nie pozwolimy wam się nudzić! Zajęcia i gry zespołowe, dyskoteki, ogniska z śpiewaniem szant będzie co wspominać.
  • Rejs szkoleniowy po Wielkich Jeziorach Mazurskich (wędrowny, od 14 do 18 lat) z możliwością przystąpienia do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Zwiedzanie największych portów na Mazurach z kursem przygotowawczym zgodnym z wymogami PZŻ. Nauczymy Cię nie tylko żeglować ale również poruszać się po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
  • Rejs turystyczny po Wielkich Jeziorach Mazurskich (wędrowny, od 14 do 18 lat), przez 2 tygodnie zawiniemy do największych portów na Mazurach. Przepłyniemy szlak Wielkich Jezior Mazurskich wzdłuż i wszerz, poznamy najciekawsze miejsca na szlaku. Wieczorem nie zabraknie wspólnego grillowania, ognisk oraz gier zespołowych.
  • Obóz windsurfingowy (stacjonarny, od 11 do 18 lat) z możliwością przystąpienia do egzaminu na patent PSW. Dla początkujący i tych co mają swoje pierwsze kroki na desce za sobą. Ćwiczymy na jeziorze Roś gdzie fala niska, a woda ciepła pod czujnym okiem Mistrza Polski Leszka Brzózki. W czasie wolnym od zajęć nie zabraknie zabaw i gier zespołowych.


Katalog można również nieodpłatnie zamówić w wersji papierowej

Zamów katalog
W celu uzyskania katalogu w formie papierowej prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Imię i nazwisko:

Adres email:

Ulica i numer domu:

Kod pocztowy:

Miasto:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz Marek Łachacz, Turystów 11, 12-200 Pisz

Leave a Reply