Kurs żeglarski na Mazurach, już od 14 lat.

DSC09600

Zdobądź patent żeglarza jachtowego!

Jeśli masz skończone 14 lat i marzą Ci się rejsy na nieznanych wodach to trafiłeś we właściwe miejsce! Zanim zaczniesz planować swój dziewiczy rejs po Pacyfiku… Pamiętaj! Wszystkie marzenia są do spełnienia, ale wymagają ciężkiej pracy nad sobą. Żagle to sport ale też styl życia, jak każda dyscyplina wymaga czasu, zapału, poświęcenia oraz dużej wiedzy i doświadczenia. Doświadczenie przyjdzie z czasem, a podstawy zdobędziesz na 14-dniowym kursie zakończonym egzaminem na patent żeglarza jachtowego.

Uprawniający Cie do prowadzenia żaglówek po wodach śródlądowych (choćby po jeziorach Mazurskich!).

Oferujemy kurs w dwóch formach:

Obóz żeglarski stacjonarny

Zachęcamy do wzięcia udziału w obozie żeglarskim prowadzonym przez wykwalifikowanych instruktorów, na którym w ciągu 14 dni nauki uczestnicy mogą zgłębić tajemnice tego pasjonującego sportu. Obóz żeglarski podzielony jest na zajęcia teoretyczne i praktyczne, podczas których uczestnicy w niewielkich, kilkuosobowych grupach szkolą się na jachtach klasy Omega oraz kabinowych. Kurs kończy egzamin na patent żeglarza jachtowego.Trud związany z codziennym przyswajaniem nowej wiedzy i umiejętności umila wieczorne ognisko, w czasie którego pobrzmiewają dźwięki szant i daje się wyczuć rodzinną atmosferę ośrodka.

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OŻ 1
23.06-06.07.2019
OŻ 2
07.07-20.07.2019
OŻ 3
21.07-03.08.2019
OŻ 4
04.08-17.08.2019

1699,00 zł

(zakwaterowanie – domek letniskowy)

1999,00 zł

(zakwaterowanie – Stanica Żeglarska, pokoje 4-5 os. + łazienka)

Rejs szkoleniowy po Wielkich Jeziorach Mazurskich

Popłyniemy w grupach 6 osobowych na jachtach kabinowych prowadzonych przez doświadczonych sterników. Zawiniemy do portów w Piszu, Popielnie, Mikołajkach, Giżycku, Rucianym-Nidzie, by w końcu znowu wrócić ku „Wrotom Mazur” – miejscowości Pisz. Nie ominiemy olbrzymiego jeziora Śniardwy, na którym przy większej fali trudno dostrzec drugi brzeg. Przeprawimy się też przez śluzy Guzianka i Karwik. Osoby posiadające doświadczenie żeglarskie mogą wykorzystać wiedzę sterników do doskonalenia nabytych umiejętności i przystąpić do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Taki rejs to nie tylko smak podróży, szum wiatru, kołysanie fal, urok gwarnych portów i zacisznych zatoczek, ale także okazja do poznania nowych, przyjaciół jak i odkrywania uroków Polskiej przyrody.

TERMINY:

CENA IMPREZY:

RS 1
23.06-06.07.2019
RS 2
07.07-20.07.2019

1849,00 zł

GALERIA:

Ośrodek Camp-Pisz

To znane i cenione miejsce do odbycia kursu szkoleniowego na żeglarza jachtowego. Położony nad jeziorem Roś (należącego do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich) przy ujściu rzeki Pisy, na obrzeżach miasta Pisz na przeciwko Kanału Jeglińskiego (najdłuższego na Mazurach). Bogata infrastruktura ośrodka, prywatna plaża, oraz lokalizacja sprawiają, że jest on idealnym miejscem do nauki sportów wodnych oraz poszerzania wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie żeglarstwa. Działamy już od 1995 roku, przez ten czas wyszkoliliśmy ponad 3000 młodych żeglarzy. Dołącz do grona naszych adeptów i rozwijaj swoje pasje

Żagle to nasza pasja!

GALERIA OŚRODKA CAMP PISZ:

 

Leave a Reply