Dojazdy na obozy na rok 2019

Przyjedź z nami na wakacje!

Za dodatkową opłatą zapewniamy dojazd uczestników z pilotem do nas do Ośrodka. Przywozimy uczestników na dwa sposoby. Pierwszy wariant to autokarem z miejsca zbiórki bezpośrednio do Pisza, autokar wynajmujemy zawsze od tego samego lokalnego przewoźnika. Drugą opcją jest „PKP+autokar”. W pierwszej kolejności transport pociągiem, pilot czeka na uczestników w ustalonym miejscu zbiórki i razem wsiadają do wagonu. Pilot posiada już wykupione bilety, wymagana jest jedynie aktualna legitymacja. Na stacji docelowej (przeważnie jest to Warszawa lub Olsztyn) uczestnicy wsiadają do autokaru jadącego do Pisza.

Dojazd na obóz zamawiamy podczas rezerwacji miejsca na obozie za pomocą formularza rezerwacji lub kontaktując się z biurem.

Informacja o dojeździe na obozy młodzieżowe
Wykaz miejscowości i terminów na które firma Camp-Pisz zapewnia dojazd i powrót. Cena za przejazd w dwie strony.
Termin Łódź
Gdańsk
Warszawa Kraków
Katowice
Wrocław
Leszno
Kielce
Poznań
Częstochowa
Toruń
Gniezno
Jabłonowo Pomorskie
Piotrków Trybunalski
Olsztyn
Dopłaty 150,0 zł 150,0 zł 200,0 zł 200,0 zł 150,0 zł 120,0 zł
Dojazdy na imprezy
23.06-06.07 tak tak tak tak tak tak
07.07- 20.07 tak tak tak tak tak tak
21.07-03.08 tak tak tak tak tak tak
04.08-17.08 tak tak tak tak tak tak
Rodzaj PKP+autokar autokar PKP+autokar PKP+autokar PKP+autokar autokar
Dodatkowe informacje o dojeździe:
Informacje z poniższej tabeli są ORIENTACYJNE. Faktyczne miejsca i godziny zbiórek uczestnicy otrzymują w komunikatach przejazdowych wysyłanych drogą mailową na ok. 5 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Miasto Miejsce zbiórki Godzina zbiórki (wyjazd) Godzina powrotu
Poznań Na dworcu PKP Poznań Główny na peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Wrocław Główny – Olsztyn  10:30 (11:15)  17:20
Wrocław  Na Dworcu PKP Wrocław Główny  8:00(08:43)  19:34
Leszno Na Dworcu PKP  09:30 (10:00) 18:46
Warszawa Pod Dworcem Wschodnim od ul. Lubelskiej  10:30  17:00
Łódź Na parkingu przy aquaparku Fala przy ulicy Unii Lubelskiej  9:30  18:00
Kraków Dworzec PKP Kraków Główny od strony Małopolskiego Dworca Autobusowego (MDA) 04:10 (04:40)  23:16
Kielce Na Dworcu PKP Kielce Na peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Kraków – Olsztyn 06:00 (06:14)  19:03
Katowice Wejście do dworca PKP od ulicy Andrzeja  05:30(06:05)  21:42
Piotrków Trybunalski Na Dworcu PKP Piotrków Tryb. Na peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Katowice – Gdynia Główna  8:00(8:22)  19:37
Częstochowa Na Dworcu PKP Częstochowa Osobowa. Na peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Katowice – Gdynia Główna  07:00(07:26) 20:29
Toruń Na dworcu PKP Toruń Główny na peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Wrocław Główny – Olsztyn  11:30(12:58)  15:35
Gniezno Dworzec PKP – na  peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Wrocław Główny – Olsztyn  11:15(11:46)  16:40
Jabłonowo Pomorskie Dworzec PKP – na peronie z którego odjeżdża pociąg relacji Wrocław Główny – Olsztyn  13:00(13:45)  14:47
Olsztyn Dworzec PKS przystanek dla wysiadających 15:00  13:22
Gdańsk na parkingu pod halą widowiskowo-sportową AWFiS  10:50(11:15)  17:00

 

Szczegóły dotyczące korzystania z transportu organizowanego

I. Ogólne warunki:

 1. Usługę transportu zorganizowanego należy wykupić najpóźniej na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.
 2. Transport może odbywać się autokarem, busem lub pociągiem.
 3. Podane godziny przyjazdów i odjazdów mogą ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne, remonty na drogach lub inne nieprzewidziane sytuacje.

II. Uczestnik ma obowiązek:

 1. Podać miasto wyjazdu i uiścić związaną z tym dodatkową opłatę. Wszelkie zmiany lub rezygnację z transportu należy zgłaszać najpóźniej na 14 dni przed datą wyjazdu. W innym przypadku firma nie zwraca opłaty za przejazd. Camp Pisz nie ponosi odpowiedzialności za komplikacje związane ze zmianą miejsca wysiadki.
 2. Punktualnie przybyć na zbiórkę. Camp Pisz nie ponosi odpowiedzialności za nieskorzystanie z transportu w przypadku spóźnienia uczestnika.
 3. Posiadać odpowiednie dokumenty – legitymację szkolną lub studencką (dokumenty uprawniające do zniżki na przejazd pociągami PKP) oraz wypełnioną kartę uczestnika. Brak karty może być przyczyną odmowy przyjęcia na obóz.
 4. Zabranie odpowiedniej ilości bagażu i troska o niego. Bagaż nie powinien być za ciężki, tak by uczestnik sam mógł go podnieść. Za rzeczy pozostawione w środkach transportu Camp-Pisz nie ponosi odpowiedzialności. Uczestnika obowiązuje przestrzeganie regulaminu przewozu określonego przez przewoźnika.
 5. Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem proszeni są o przybycie w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godziną 16.00-17.00. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do zgłoszenia się wraz z osobą dorosłą do kierownika obozu lub instruktora dyżurnego w celu odnotowania obecności.
 6. Wyjazd z imprezy – uczestnik imprezy zobowiązany jest do opuszczenia ośrodka w dniu zakończenia imprezy do godziny 10.00 – 12.00. W przypadku wcześniejszego opuszczenia imprezy rodzice lub opiekunowie zobowiązani są do wcześniejszego zawiadomienia biura lub kierownika obozu oraz pisemnego potwierdzenia odbioru dziecka.

III. Obowiązki Camp Pisz:

 1. Zapewnienie opieki nad uczestnikami. W każdym środku transportu jedzie minimum 1 opiekun grupy.
 2. Przekazanie informacji na temat dokładnej godziny i miejsca odjazdu (najpóźniej na 3 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy) i powrotu oraz informacji kontaktowych do opiekuna grupy.
 3. Zorganizowanie przesiadek pomiędzy PKP a autokarem, zarówno w drodze na imprezę jak i w czasie powrotu.
 4. Zapewnienie miejsc siedzących wszystkim uczestnikom. Miejsca w autokarach nie są numerowane, wskazuje je opiekun.

IV. Camp Pisz  zastrzega sobie prawo do:

 1. Zmiany godziny odjazdów i przyjazdów. Zobowiązany jest w tym przypadku powiadomić uczestników o zmianie najpóźniej na 12 godzin przed terminem wyjazdu.
 2. Zastosowania innego środka transportu na niektórych trasach. W przypadku małej ilości osób dowóz może nastąpić minibusem lub samochodem osobowym.
 3. Organizowania przesiadek na trasie i dodatkowych postojów.
 4. Camp Pisz nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane opóźnieniami PKP.
 5. Odwołania przejazdu w przypadku małej liczby uczestników – poniżej 6 osób – z danego miasta.
 6. W przypadku, gdy nie zbierze się grupa 6 osobowa na transport zorganizowany proponujemy transport z najbliższych możliwych miejscowości.
 7. Skorzystania z usług transportowych innych organizatorów obozów młodzieżowych.

V. Orientacyjne godziny i miejsca zbiórek:

 1. Podane w poniższej tabeli godziny zbiórek (w dniu rozpoczęcia imprezy), godziny powrotów (w dniu zakończenia imprezy) oraz miejsca zbiórek są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Pełen komunikat dojazdowy wysyłamy do uczestników na adres mailowy podany podczas procesu rezerwacji na ok 5-3 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Podziel się ze znajomymi