Kadra

Nasze obozy to nie tylko forma rekreacji i rozrywki ale również możliwość nabycia praktycznych umiejętności i uprawnień mogących się przydać w dorosłym życiu. W nasze szeregi rekrutujemy byłych wyróżniających się uczestników obozów. Według filozofii firmy aby być dobrym wychowawcą należy poznać pracę „po obu stronach barykady”.
Kadra kierownicza składa się z specjalistów o dużym doświadczeniu pedagogicznym (w naszych szeregach posiadamy grono nauczycieli) oraz zawodowym (instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem), dbających o jakość kursów i szkoleń.
Uważamy, że tak zachowany „złoty środek” pomiędzy zaangażowaniem młodych ludzi a doświadczeniem „starych wyjadaczy”, jest najlepszym przepisem na udaną imprezę.

PICT0119.JPGRóża Łachacz

Komandor Rejsów Turystycznych i Turystyczno-szkoleniowych. Poza sezonem studentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ. Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży (ukończony kurs ze zgodą Kuratora Oświaty). Fanatyk wszelakich sportów wodnych. W Camp-Pisz od zawsze, na początku jako uczestnik obozów, sternik, a dzisiaj Pani Komandor.

P1060359.JPG

Piotr Dzwonkowski

Vice Komandor Rejsów Turystycznych i Turystyczno-szkoleniowych. Prywatnie Warszawiak zakochany w mazurskich jeziorach, przyszły dziennikarz, student Uniwersytetu Warszawskiego. Młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ. Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży (ukończony kurs prowadzony ze zgodą Kuratora Oświaty). W Camp-Pisz od zawsze, naturalna ścieżka kariery- od uczestnika obozów, przez sternika do komandora.

Paweł WalerowiczPaweł Walerowicz

Instruktor windsurfingu, najmłodszy z załogi, przy czym najbardziej ambitny. Ślązak, którego drugim domem są Mazury. Wychowawca kolonijny (ukończony kurs prowadzony ze zgodą Kuratora Oświaty). Ratownik WOPR. W Camp-Pisz od zawsze, wychowanek obozów windsurfingowych, następnie pomocnik instruktora windsurfingu a teraz instruktor.

leszek.jpg

Leszek Brzózka

Instruktor windsurfingu, najbardziej doświadczony i utalentowany. Dwunastokrotny mistrz śląska, drugi v-ce mistrz Polski 2003 roku w klasie raceboard, czwarty na mistrzostwach świata 2004 roku w Formule windsurfing. Ratownik WOPR. Wychowawca kolonijny (ukończony kurs prowadzony ze zgodą Kuratora Oświaty). Sprawuje nadzór nad wyszkoleniem młodych zawodników. W życiu codziennym racjonalista- „mocno stąpa po desce”.

Maria KozikowskaMaria Kozikowska

Kierownik obozu wędrownego „Kajakiem i rowerem po Mazurach”, poza sezonem  nauczycielka wychowania fizycznego w Piszu. Fanatyczka jazdy rowerem, lepiej dobrze pedałuj bo zostaniesz w tyle! Nigdy niestrudzona i głodna przygód, zna Mazury jak własną kieszeń.

Ciesluk

Karolina Cieśluk

Pozytywnie zakręcona absolwentka pedagogiki na UWM, związana z żeglarstwem od ponad 10 lat. Wychowawca kolonijny, młodsza instruktorka żeglarstwa PZŻ. Kreatywna, mająca dobry kontakt z dziećmi i nie tylko 🙂 Wychodzi z założenia, że żeglarstwo to pasja prowadząca do samodoskonalenia.

Blanka ChlewickaBlanka Chlewicka

Z żeglarstwem związana od zawsze- najpierw wyczynowo w klasach Optymist i Cadet (Vice-mistrzyni Polski w kl. Cadet w 2008 roku), aktualnie Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, wychowawca na obozach żeglarskich oraz ratownik MOPR. Studentka Akademii Morskiej w Gdyni lubiąca wyzwania, uważa, że najlepiej uczyć się poprzez zabawę;)

 

Praca jako wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży jest świetnym sposobem na zarobienie na czesne dla przyszłych bądź obecnych studentów. Jeżeli marzy Ci się bycie zawodowym instruktorem żeglarstwa, windsurfingu, przewodnikiem spływów kajakarskich czy wędrówek rowerowych, zapisz się do nas na obóz! A jak uzyskasz pełnoletniość i będziesz się wyróżniał, to i Tobie złożymy ofertę pracy!