Rabaty

Nasi klienci obozów młodzieżowych są uprawnieni do następujących rabatów:

Stały Klient

Jeżeli byłeś już na naszym obozie i jeszcze Ci mało, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy wyjeździe po raz drugi masz 50 zł zniżki, a przy trzecim i kolejnym już całe 100 zł! Promocje można łączyć ze zniżką „Przyjaciele z Facebook’a” oraz „Z rodziną najlepiej się wychodzi…” lub „Zgrana Paczka”.

Z rodziną najlepiej się wychodzi…

..nie tylko na zdjęciach! Jeśli masz rodzeństwo, które tak jak Ty marzy o przeżyciu niesamowitej przygody, namów ich na jeden z naszych obozów, a każdy z Was dostanie 50 zł zniżki. Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.

Zgrana paczka

Masz grono przyjaciół z którymi Ci ciężko się rozstawać? Nie ma problemu! Zabierz ze sobą minimum 2 osoby jadące na ten sam obóz a dostaniesz tyle procent zniżki ile Was jest (max 7% zniżki). Promocję można łączyć ze zniżką „Stały Klient” i „Przyjaciele z Facebook’a”.

Przyjaciele z Facebook’a

Polub naszą stronę fanowską na portalu facebook.com i otrzymaj 10 zł zniżki. Wejdź na facebook.com/camp.pisz i kliknij „Lubię to”. Promocję można łączyć z wyżej wymienionymi zniżkami.

Jak otrzymać rabat?

Aby móc skorzystać z powyższych rabatów, należy po wypełnieniu formularza rezerwacji miejsc, wysłać wiadomość używając poniższego formularza, treść musi zawierać nazwy rabatów z których Państwo chcieliby skorzystać oraz krótkie uzasadnienie, imię i nazwisko uczestników obozów wraz z sygnaturą obozu. Potwierdzenie otrzymania zniżek uzyskają Państwo drogą mailową od naszego pracownika.

Rabaty są honorowane przy rezerwacji za pomocą formularza rezerwacji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz Marek Łachacz, Turystów 11, 12-200 Pisz