Obóz windsurfingowy

Szkoleniowy obóz windsurfingowy z egzaminem na certyfikat PSW I, II i III stopnia.

Mazury na fali!

Jeśli kochasz silny wiatr i ogromne fale, ale mistrzostwo w balansowaniu na desce z żaglem masz jeszcze wciąż przed sobą, wykorzystaj letnie wakacje na nasz dwutygodniowy obóz z nauką windsurfingu! Malownicze jeziora mazurskie, gdzie fale nie są zbyt duże, a woda zawsze ciepła, to najlepsze miejsce, by podczas dwóch obozowych tygodni bez stresu opanować technikę, teorię i zdobyć niezbędne uprawnienia.

W ośrodku CAMP PISZ czekają na Ciebie wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, sprzęt przystosowany do wieku i różnych poziomów zaawansowania oraz do warunków atmosferycznych. Oprócz nauki windsurfingu przygotowaliśmy dla Ciebie spływ kajakowy po jeziorze Roś. Razem z nowymi znajomymi weźmiesz też udział w grach terenowych, wieczorem potańczycie przy muzyce i posiedzicie przy ognisku, śpiewając szanty. Windsurfingowe wakacje to moc wrażeń i wspomnienia na lata!
 

ZAKWATEROWANIE:

 • 4-osobowe drewniane domki letniskowe nad brzegiem jeziora Roś – całkowicie umeblowane, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna. Sanitariaty zewnętrzne oddzielne dla chłopców i dziewczyn. Każdy uczestnik otrzymuje prześcieradło, poduszkę, koc. Śpiwór zabierz ze sobą.
 •  4-5 osobowe pokoje w Stanicy Żeglarskiej – w nowo-wybudowanym obiekcie na terenie ośrodka nad brzegiem jeziora Roś. Duże, przestronne pokoje, w pełni umeblowane, w każdym pokoju prywatna łazienka z prysznicem. Kompletna pościel zapewniona przez organizatora. W utrzymaniu porządku w pokojach pomagają panie pokojowe. Dopłata 300 zł.

WYŻYWIENIE:

Danie przygotowywane przez hotelową restaurację „Smuga Cienia” z lokalnych produktów. Kuchnia polska inspirowana daniami regionalnymi oraz filozofią slow-food. Pełne składające się z:

 • śniadania w formie bufetu (zimna płyta oraz dania na ciepło),
 • II śniadania w formie lunchpakietu (woda mineralna- butelka, owoc lub słodka bułka),
 • obiadu (zupa, drugie danie, kompot) oraz
 • kolacji w formie bufetu (zimna płyta, danie na ciepło).

Wyżywienie serwowane w jadalni położonej na terenie ośrodka Camp-Pisz. Na życzenie opiekunów serwujemy również dania wegetariańskie, dietetyczne, dostosowujemy menu do alergików. Każdego dnia na zajęcia uczestnicy otrzymują butelkę wody mineralnej. Zaczynamy od obiadu w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem ostatniego dnia trwania imprezy.

logo produkt

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OWW 1
23.06-06.07.2019 BRAK MIEJSC
OWW 2
07.07-20.07.2019 BRAK MIEJSC
OWW 3
21.07-03.08.2019 BRAK MIEJSC
OWW 4
04.08-17.08.2019

1649,00 zł

(zakwaterowanie – domek letniskowy)

1949,00 zł

(zakwaterowanie – Stanica Żeglarska, pokoje 4-5 os. + łazienka)

CENA OBEJMUJE:

 • Noclegi: w 4-5 os. pokojach w Stanicy Żeglarskiej lub 4 os. domkach letniskowych zlokalizowanych na terenie ośrodka Camp Pisz, aleja Turystów 11, Pisz
 • Wyżywienie: pełne w ośrodku Camp Pisz (śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja),
 • Szkolenie windsurfingowe: Realizacja szkolenia zgodna z wymogami PSW zakończona egzaminem na patent/certyfikat PSW I,II,III klasy, zajęcia praktyczne i teoretyczne.
 • Sprzęt: deski windsurfingowe (szkolenie odbywa się na sprzęcie o parametrach przystosowanych do rozmiarów i umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych), kamizelki asekuracyjne, kajaki, rowery.
 • Kadra: kierownik obozu, instruktor windsurfingu, pomoc instruktora pełniąca funkcję wychowawcy, wychowawca.
 • Opieka wychowawcza, zabezpieczenie ratownicze i medyczne.
 • Ogniska, dyskoteki, wycieczki, nauka szant, gry terenowe i zespołowe.
 • Spływ kajakowy po jeziorze Roś.
 • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł).

CENA NIE OBEJMUJE:

 • Dojazdu uczestników do ośrodka;
 • Wypożyczenia pianki 100 zł za turnus;
 • Opłaty za wydanie patentu/certyfikatu -25 zł 1 klasa, 30 zł 2 klasa, 50 zł 3 klasa;
 • Zajęć fakultatywnych.

ZALICZKA:

450 zł przelewem na konto ING Bank Śląski 04 1050 1807 1000 0023 1627 4576 lub gotówką w biurze Camp Pisz.
W tytule przelewu „Zaliczka za [imię uczestnika], [nazwisko uczestnika], [nazwa imprezy]”. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu wysłania zgłoszenia na obóz.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 21 dni przed rozpoczęciem się obozu lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 21 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

PROGRAM IMPREZY:

Program obozu obejmuje szkolenie windsurfingowe według zaleceń Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingowego. Prowadzone zajęcia obejmują szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Zajęcia odbywają się w 2 grupach (początkująca i zaawansowana), 3-4 godzin zajęć dziennie. Podczas szkolenia uczestnicy zgłębiają wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat sprzętu windsurfingowego, jego budowie, przeznaczeniu oraz użytkowaniu. Zasady zachowania bezpieczeństwa na wodzie, podstawy meteorologii. Grupa podstawowa- nauka zwrotów, pływanie wypornościowe różnymi kursami, ostrzenie i odpadanie. Grupa zaawansowana- nauka pływania w ślizgu, na deskach bez-mieczowych, żeglowania w trapezie, startu z brzegu.

Po za szkoleniem uczestnicy biorą udział w zajęciach integracyjnych, animacyjnych oraz sportowych. Wieczorem nie zabraknie ognisk z nauką śpiewania szant, dyskotek oraz karaoke. Na koniec obozu zaplanowaliśmy egzamin na patent/certyfikat PSW I, II,III klasy.

HARMONOGRAM DNIA*:

 • 8:00 Pobudka;
 • 8:40 Śniadanie;
 • 10:15 Zajęcia z windsurfingu;
 • 12:45 Gry i animacje;
 • 14:00 Obiad;
 • 15:30 Zajęcia z windsurfingu;
 • 18:30 Kolacja;
 • 19:00 Zajęcia sportowe, animacje, ogniska, dyskoteki, karaoke;
 • 22:00 Cisza nocna.

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w harmonogramie zajęć

KADRA:

Kierownik obozu, instruktor windsurfingu, pomoc instruktora pełniąca funkcję wychowawcy, wychowawca.

DOJAZD NA IMPREZĘ:

Dojazd z pilotem organizatora autokarem lub pociągiem (za dodatkową opłatą według tabeli dojazdów, info. dojazd) lub we własnym zakresie.

WYMAGANIA DOTYCZĄCE UCZESTNIKÓW:

Ukończone 11 lat przed rozpoczęciem się turnusu, umiejętność pływania wpław. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia, kondycji uczestników, wiedzy i doświadczenia w pływaniu na desce.

Minimalna liczba uczestników niezbędna do zagwarantowania realizacji imprezy to 8 uczestników, maksymalna ilość uczestników to 35*

*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy nie później niż 20 dni przed rozpoczęciem się imprezy z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.

PATENTY/CERTYFIKATY PSW

Są to uprawnienia nadawane przez Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu. Posiadanie patentu potwierdza nabycie umiejętności adekwatnych do stopnia zaawansowania – początkujący, średni, zaawansowany. Służy legitymowaniu się dla potrzeb wypożyczalni sprzętu, służb porządkowych i itp. Posiadanie umiejętności odpowiadającej III klasie jest podstawą przyjęcia na kurs instruktorski rekreacji ruchowej PSW. Więcej o patentach tutaj.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:

Kartę uczestnika, legitymację szkolną, śpiwór (przy zakwaterowaniu w domku letniskowym), kurtkę przeciwdeszczową, krem z filtrem UV, buty z miękką podeszwą, ciepłe okrycie (sweter, bluzę), czapkę z daszkiem, ciepłą czapkę, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy, klapki, ręcznik, zeszyt, długopis, buty do windsurfingu/pływania, własną piankę– jeśli ją posiadasz.

FAKULTATYWNIE PODCZAS OBOZU:

 1. ZDAJ EGZAMIN NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

  Zdobądź dwa patenty za jednym zamachem

  Wróć do domu z dodatkowymi kwalifikacjami, uzyskaj uprawienia do sterowania łodziami motorowymi. Podczas obozu oferujemy kompletne szkolenie z pływania na silniku realizowane przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia praktyczne jak i teoretyczne zakończone egzaminem na patent sternika motorowego.

  Cena za szkolenie: 450 zł,

  Cen za egzamin: ze zniżką dla uczniów po okazaniu legitymacji 125 zł, bez zniżki 250 zł

  Wymagania: 14 roku życia nie później niż w dniu egzaminu, zgoda opiekunów na egzamin, 2 zdjęcia, pieniądze w gotówce na egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł). Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji, wymagana jest jedynie podstawowa samodzielnośćukończone 14 lat w dniu egzaminu.

  Zapisy: przed rozpoczęciem się imprezy poprzez formularz lub podczas trwania turnusu u kierownika obozu. Warunkiem realizacji kursu podczas turnusu jest rejestracja min. 3 uczestników

 2. WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PARKU WODNEGO TROPIKANA W MIKOŁAJKACH*

  Cena:

     • uczestnicy do 14 lat – 35 zł
     • uczestnicy powyżej 14 lat – 50 zł

  Zapisy: przed rozpoczęciem się imprezy poprzez formularz lub podczas trwania turnusu u kierownika obozu.

*Impreza fakultatywna będzie realizowana w II, III i IV turnusie obozu.

GALERIA:

GALERIA OŚRODKA CAMP PISZ:

<< Obóz żeglarski Rejs szkoleniowy >>
Podziel się ze znajomymi