Obóz sportów wodnych na Mazurach

     Jeżeli skończyliście 8 lat i chcecie znaleźć odpowiedni dla siebie sposób spędzania wolnego czasu nad wodą, doświadczyć mocy pozytywnych wrażeń, odkrywać mazurską przyrodę, zgłębić tajniki kajakarstwa, żeglarstwa, windsurfingu oraz nawiązać nowe znajomości ten obóz jest dla Ciebie.

   Zapewniamy doświadczonych instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi i posiadają uprawnienia pedagogiczne. Zapewniamy sprzęt bezpieczny i różnorodny. Pływać będziemy zarówno na 1-osobowych optymistach (najpopularniejsza klasa regatowa dla dzieci), jak i Omegach, windsurfingu i kajakach. W czasie pomiędzy zajęciami oferujemy różnorodne gry i zabawy zespołowe. Wszystkie zajęcia na wodzie zabezpiecza obsługa ratownicza na motorówce.
W trakcie obozu przewidzieliśmy liczne atrakcje: wycieczki autokarowe (m.in. do Aquaparku Tropikana), spływy kajakowe, ogniska, nauka szant, nauka węzłów, gry i konkursy o tematyce żeglarskiej, przyrodniczej, marynistycznej, oraz chrzest żeglarski. Maksymalna ilość uczestników to 24 osoby, co zapewnia doskonałą opiekę i kameralność imprezy.
     Do zobaczenia wśród wilków morskich!

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OSW 1
24.06-07.07.2018
OSW 2
08.07-21.07.2018
OSW 3
22.07-04.08.2018

1849,0 zł

 

GALERIA:

Leave a Reply