Oferta Obozy Młodzieżowe na Mazurach, Lato 2020

Obozy z Camp Pisz to sposób na wakacje pełne wrażeń!

Od lat nasze obozy cieszą się ogromną popularnością. W przeciągu 20 lat staliśmy się liderem w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Wyszkoliliśmy tysiące kursantów na żeglarzy jachtowych oraz profesjonalnych windsurferów. Pełna pasji oraz zapału kadra opiekunów i instruktorów zadba o odpowiednią formę szkolenia oraz bezpieczeństwo podczas zajęć na wodzie jak i lądzie. Malownicze położenie ośrodka bezpośrednio nad jeziorem Roś, nieopodal Puszczy Piskiej w sercu mazur gwarantuje bogactwo przyrodnicze, aktywny wypoczynek blisko natury oraz wspaniałą zabawę w towarzystwie ludzi podzielających Twoje pasje!

O ośrodku

Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp-Pisz położony jest na Mazurach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na obrzeżach miasta Pisz. Na terenie obiektu znajduje się kąpielisko, port jachtowy, Stanica Żeglarska, sanitariaty, domki, sala konferencyjna, restauracja Smuga Cienia oraz Hotel Joseph Conrad**. Uczestnicy zakwaterowani są w czteroosobowych drewnianych domkach, całkowicie umeblowanych, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony, a nad bezpieczeństwem osób przebywających w Camp-Pisz czuwa firma ochroniarska Purzeczko. Na obiekcie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego, boisko do siatkówki.

O kadrze

Nasze obozy to nie tylko forma rekreacji i rozrywki ale również możliwość nabycia praktycznych umiejętności i uprawnień mogących się przydać w dorosłym życiu. W nasze szeregi rekrutujemy byłych wyróżniających się uczestników obozów. Według filozofii firmy aby być dobrym wychowawcą należy poznać pracę „po obu stronach barykady”.
Kadra kierownicza składa się z specjalistów o dużym doświadczeniu pedagogicznym (w naszych szeregach posiadamy grono nauczycieli) oraz zawodowym (instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem), dbających o jakość kursów i szkoleń.
Uważamy, że tak zachowany „złoty środek” pomiędzy zaangażowaniem młodych ludzi a doświadczeniem „starych wyjadaczy”, jest najlepszym przepisem na udaną imprezę.

O bezpieczeństwie

Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony z wydzieloną strefą dla uczestników naszych obozów. Posiadamy kompletną infrastrukturę do organizacji imprez młodzieżowych, jesteśmy „samowystarczalni”, dysponujemy własną kuchnią, restauracją, portem, sprzętem wodnych,  plażą oraz placem do gier i zabaw (m. in boiska do siatkówki plażowej), dzikim tym udogodnieniom uczestnicy przebywają praktycznie cały pobyt w naszej bazie, nie licząc wyjścia do sklepów i wycieczek.

Stacjonarni uczestnicy mają organizowane zajęcia na wodzie w wyznaczonej części Jeziora Roś, gdzie są dobrze widoczni z brzegu naszego ośrodka, pozwala to na szybką reakcję w razie potrzeby. Posiadamy odpowiedni sprzęt aby szybko reagować na ewentualność udzielenia pomocy. Dzięki czemu nasi podopieczni czuja się bardziej pewnie i komfortowo.

Na obozie panuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych substancji odurzających. Egzekwujemy z całą stanowczością ten punkt naszego regulaminu. Osoby niestosujące się do tego zapisu są bezwzględnie odsyłane z obozu.Dbamy o dobry wypoczynek i kondycję naszych uczestników. Przestrzegamy ciszy nocnej, która zaczyna się od 22:00.

O wyżywieniu

Chwalimy się nie bez kozery naszą kuchnią! Dania serwowane uczestnikom są wykonywane z wysoko jakościowych lokalnych produktów przez kucharzy naszej restauracji Smuga Cienia . Każdy dzień zaczynamy śniadaniem w formie bufetu, uczestnicy otrzymują drugie śniadanie na wynos, obiady są w formie serwowanej do stolików, a na kolację zawsze mamy danie na ciepło i zimną płytę. Jest możliwość zamówienia indywidualnej diety dostępnej za dodatkową dopłatą (np. wegetariańska, eliminacyjna).

 

windsurfing

Obóz windsurfingowy

Wykorzystaj dwa tygodnie wakacji na naukę i doskonalenie umiejętności pływania na windsurfingu! Malownicze jezioro Roś zapewni doskonałe warunki do poczynienia pierwszych kroków w nauce pływania na desce z żaglem. Łagodne fale, niezbyt silny wiatr, grupa rówieśników oraz wykwalifikowana kadra sprawią, że teoria nie będzie nudna a praktyka pełna dobrej zabawy. Nad Twoim bezpieczeństwem i komfortem będzie czuwać doświadczona oraz wykwalifikowana kadra, która przystosuje program szkolenia oraz sprzęt do warunków atmosferycznych i Twojego stopnia zaawansowania. Poza nauką pływania na Windsurfingu czeka Cię spływ kajakowy, gry terenowe a wieczory umilą wspólne ogniska nad brzegiem jeziora.

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OWW 1
28.06-11.07.2020
OWW 2
12.07-25.07.2020
OWW 3
26.07-08.08.2020
OWW 4
09.08-22.08.2020

1749,00 zł

Obóz żeglarski stacjonarny

Oferta przygotowana dla osób od 12 roku życia, które chcą sprawdzić się w żeglarstwie! Jeśli nie miałeś nigdy do czynienia z żeglarstwem a chcesz zdobywać pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie i zdać patent na żeglarza jachtowego, ta oferta jest dla Ciebie! Nasza kadra zadba o odpowiedni program szkolenia i bezpieczeństwo podczas zajęć praktycznych, w 5 osobowych załogach – na wodzie i teoretycznych- na lądzie. Czas poza zajęciami urozmaicą ogniska z szantami, zabawy i gry rekreacyjne.

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OŻ 3
26.07-08.08.2020
OŻ 4
09.08-22.08.2020

1799,00 zł

Rejs żeglarski szkoleniowy po Mazurach

Oferta skierowana dla osób od 14 roku życia. Jeśli miałeś już pierwsze doświadczenia z żeglarstwem lub chcesz poznać tajniki żeglarstwa w praktyce, a przy okazji przeżyć swoją pierwszą żeglarską eskapadę po Mazurach bez wątpienia Szkoleniowy Rejs Żeglarski jest dla Ciebie! W sześcioosobowych załogach pod okiem doświadczonego sternika przemierzysz Szlak Wielkich Jezior Mazurskich a jeśli chcesz przystąpisz do egzaminu na patent żeglarza jachtowego! Czas umilą wspólne posiłki na jachcie, wieczory z szantami przy ognisku, gry terenowe oraz piękno natury Krainy Tysiąca Jezior!

TERMIN:

CENA IMPREZY:

RS
12.07-25.07.2020

1999,00 zł

Rejs Żeglarski Turystyczny po Mazurach

Wyjątkowy sposób na spędzenie dwóch wakacyjnych tygodni pod żaglami. Unikalna forma poznawania krainy tysiąca jezior od strony wody, w ciągu 14 dni przemierzysz Mazury w 6 osobowej załodze jachtem kabinowym. Pod okiem doświadczonego sternika, zgłębisz podstawowe tajniki żeglarskiej sztuki, wiatru i wody. Przepłyniesz szlak żeglowny od Pisza na południu, do Węgorzewa na północy. Usłyszysz gwar dużych portów i piękno malowniczych zatoczek jezior. Na lądzie czekają na ciebie gry terenowe oraz ogniska z szantami w gronie załóg i sterników.

 

TERMIN:

CENA IMPREZY:

RT
12.07-25.07.2020

1999,00 zł

GALERIA OŚRODKA CAMP PISZ:

Leave a Reply