Oferta Obozy Młodzieżowe na Mazurach, Lato 2021

Obozy z Camp Pisz to sposób na wakacje pełne wrażeń!

Od lat nasze obozy cieszą się ogromną popularnością. W przeciągu 20 lat staliśmy się liderem w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Wyszkoliliśmy tysiące kursantów na żeglarzy jachtowych oraz profesjonalnych windsurferów. Pełna pasji oraz zapału kadra opiekunów i instruktorów zadba o odpowiednią formę szkolenia oraz bezpieczeństwo podczas zajęć na wodzie jak i lądzie. Malownicze położenie ośrodka bezpośrednio nad jeziorem Roś, nieopodal Puszczy Piskiej w sercu mazur gwarantuje bogactwo przyrodnicze, aktywny wypoczynek blisko natury oraz wspaniałą zabawę w towarzystwie ludzi podzielających Twoje pasje!

O ośrodku

Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp-Pisz położony jest na Mazurach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na obrzeżach miasta Pisz. Na terenie obiektu znajduje się kąpielisko, port jachtowy, Stanica Żeglarska, sanitariaty, domki, sala konferencyjna, restauracja Smuga Cienia oraz Hotel Joseph Conrad**. Uczestnicy zakwaterowani są w czteroosobowych drewnianych domkach, całkowicie umeblowanych, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony, a nad bezpieczeństwem osób przebywających w Camp-Pisz czuwa firma ochroniarska Purzeczko. Na obiekcie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego, boisko do siatkówki.

O kadrze

Nasze obozy to nie tylko forma rekreacji i rozrywki ale również możliwość nabycia praktycznych umiejętności i uprawnień mogących się przydać w dorosłym życiu. W nasze szeregi rekrutujemy byłych wyróżniających się uczestników obozów. Według filozofii firmy aby być dobrym wychowawcą należy poznać pracę „po obu stronach barykady”.
Kadra kierownicza składa się z specjalistów o dużym doświadczeniu pedagogicznym (w naszych szeregach posiadamy grono nauczycieli) oraz zawodowym (instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem), dbających o jakość kursów i szkoleń.
Uważamy, że tak zachowany „złoty środek” pomiędzy zaangażowaniem młodych ludzi a doświadczeniem „starych wyjadaczy”, jest najlepszym przepisem na udaną imprezę.

O wyżywieniu

Chwalimy się nie bez kozery naszą kuchnią! Dania serwowane uczestnikom są wykonywane z wysoko jakościowych lokalnych produktów przez kucharzy naszej restauracji Smuga Cienia . Każdy dzień zaczynamy śniadaniem w formie bufetu, uczestnicy otrzymują drugie śniadanie na wynos, obiady są w formie serwowanej do stolików, a na kolację zawsze mamy danie na ciepło i zimną płytę. Jest możliwość zamówienia indywidualnej diety dostępnej za dodatkową dopłatą (np. wegetariańska, eliminacyjna).

O bezpieczeństwie i działaniach przeciwko pandemii COVID

Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony z wydzieloną strefą dla uczestników naszych obozów. Posiadamy kompletną infrastrukturę do organizacji imprez młodzieżowych, jesteśmy „samowystarczalni”, dysponujemy własną kuchnią, restauracją, portem, sprzętem wodnych,  plażą oraz placem do gier i zabaw (m. in boiska do siatkówki plażowej), dzikim tym udogodnieniom uczestnicy przebywają praktycznie cały pobyt w naszej bazie, nie licząc wyjścia do sklepów i wycieczek.

Stacjonarni uczestnicy mają organizowane zajęcia na wodzie w wyznaczonej części Jeziora Roś, gdzie są dobrze widoczni z brzegu naszego ośrodka, pozwala to na szybką reakcję w razie potrzeby. Posiadamy odpowiedni sprzęt aby szybko reagować na ewentualność udzielenia pomocy. Dzięki czemu nasi podopieczni czują się bardziej pewnie i komfortowo.

Na obozie panuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych substancji odurzających. Egzekwujemy z całą stanowczością ten punkt naszego regulaminu. Osoby niestosujące się do tego zapisu są bezwzględnie odsyłane z obozu. Dbamy o dobry wypoczynek i kondycję naszych uczestników. Przestrzegamy ciszy nocnej, która zaczyna się od 22:00.

 1. Małe grupy- Na jednym turnusie przyjmujemy maksymalnie 40 uczestników na turnus.
 2. Duży teren- powierzchnia ośrodka to 2 ha, dzięki temu każda grupa znajdzie przestrzeń dla siebie.
 3. Opinia straży pożarnej- co roku jesteśmy kontrolowani przez państwową straż państwową w celu weryfikacji spełnienia wymagań przeciwpożarowych w ośrodku.
 4. Zgłoszenie do kuratorium- nasze obozy działają legalnie, co roku dokonujemy zgłoszenia wypoczynku dzieci i młodzieży do Kuratorium w Olsztynie. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymujemy stosowne zaświadczenie. Obozy każdego roku są również kontrolowane przez delegację z Kuratorium w celu sprawdzenia i zweryfikowania warunków, norm i jakości świadczonych usług.
 5. Sanepid- delegacja piskiego sanepidu kontroluje nasz Ośrodek przed rozpoczęciem obozów jak i w trakcie ich trwania. Nasi pracownicy przechodzą coroczną weryfikację w celu sprawdzenia książeczek zdrowia kadry obozów i osób pracujących w restauracji. Stołówka w której serwujemy smaczne i zbilansowane posiłki jak i menu jest weryfikowana pod względem norm sanitarnych i systemu HACAP.
 6. Lokalizacja- Ośrodek Camp Pisz jest usytuowany bezpośrednio nad jeziorem Roś utytułowanym 3 kilometry od centrum miasta Pisz. Teren ośrodka jest ogrodzony.
 7. Przygotowanie izolatki na wszelki wypadek- zapewniamy izolatkę dla osób przeziębionych i chorych.
 8. Umowa z lekarzem– co roku podpisujemy umowę z lekarzem pierwszego kontaktu na świadczenie usług opieki zdrowotnej dla naszych uczestników. Dzięki temu oszczędzamy czas czekając w kolejkach i minimalizujemy stykanie się z osobami z zewnątrz. Lekarz decyduje o ewentualnych dalszych sposobach postepowania.
 9. Szpital w Piszu- kilka kilometrów od naszego Ośrodka znajduje się szpital powiatowy, izba przyjęć, centrum pogotowia ratunkowego, dlatego w sytuacjach kiedy liczy się czas i szybkość reakcji jesteśmy w stanie efektywnie zapewnić pomoc naszym podopiecznym.
 10. Dzień przerwy pomiędzy turnusami- ten czas poświęcamy na wzmożoną dezynfekcję i czyszczenie naszego ośrodka.
 11. Doświadczona i sprawdzona kadra przeszkolona z zakresu zachowania bezpieczeństwa w okresie COVID-19- od lat staramy się współpracować z tymi samymi osobami, aby dobrze znały nasz ośrodek, procedury i zasady bezpieczeństwa. Stawiamy na sprawdzone osoby z doświadczeniem. W tym roku zapewniamy naszym współpracownikom szkolenie z zakresu zachowania wzmożonego bezpieczeństwa w czasie pandemii.
 12. Dozownik z płynem odkażającym w każdym domku oraz miejscach ogólnodostępnych (np. stołówka, toalety). W celu częstej dezynfekcji rąk przez uczestników jak i kadrę pojemniki z płynem do dezynfekcji umieszczamy w każdym domku, na stołówce, toaletach oraz częściach wspólnych. Jednakże stawiamy na mniej inwazyjne częste mycie rąk wodą z mydłem.
 13. Zachowanie dystansu w kontakcie z osobami trzecimi- w tym celu ograniczamy odwiedziny osób trzecich na terenie obozu, oraz limitujemy wyjścia do sklepu.
 14. Przygotowanie stołówki oraz posiłków zgodnie z wytycznymi GIS praz ogólnymi zasadami HACAP i GHP.

NASZA OFERTA OBÓZÓW

windsurfing

Obóz windsurfingowy

Wykorzystaj dwa tygodnie wakacji na naukę i doskonalenie umiejętności pływania na windsurfingu! Malownicze jezioro Roś zapewni doskonałe warunki do poczynienia pierwszych kroków w nauce pływania na desce z żaglem. Łagodne fale, niezbyt silny wiatr, grupa rówieśników oraz wykwalifikowana kadra sprawią, że teoria nie będzie nudna a praktyka pełna dobrej zabawy. Nad Twoim bezpieczeństwem i komfortem będzie czuwać doświadczona oraz wykwalifikowana kadra, która przystosuje program szkolenia oraz sprzęt do warunków atmosferycznych i Twojego stopnia zaawansowania. Poza nauką pływania na Windsurfingu czeka Cię spływ kajakowy, gry terenowe a wieczory umilą wspólne ogniska nad brzegiem jeziora.

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OWW 1
27.06-10.07.2021
OWW 2
11.07-24.07.2021
OWW 3
25.07-07.08.2021
OWW 4
08.08-21.08.2021

1949,00 zł

Obóz żeglarski stacjonarny

Oferta przygotowana dla osób od 12 roku życia, które chcą sprawdzić się w żeglarstwie! Jeśli nie miałeś nigdy do czynienia z żeglarstwem a chcesz zdobywać pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie i zdać patent na żeglarza jachtowego, ta oferta jest dla Ciebie! Nasza kadra zadba o odpowiedni program szkolenia i bezpieczeństwo podczas zajęć praktycznych, w 5 osobowych załogach – na wodzie i teoretycznych- na lądzie. Czas poza zajęciami urozmaicą ogniska z szantami, zabawy i gry rekreacyjne.

TERMINY:

CENA IMPREZY:

OŻ 3
25.07-07.08.2021
OŻ 4
08.08-21.08.2021

1999,00 zł

Rejs żeglarski szkoleniowy po Mazurach

Oferta skierowana dla osób od 14 roku życia. Jeśli miałeś już pierwsze doświadczenia z żeglarstwem lub chcesz poznać tajniki żeglarstwa w praktyce, a przy okazji przeżyć swoją pierwszą żeglarską eskapadę po Mazurach bez wątpienia Szkoleniowy Rejs Żeglarski jest dla Ciebie! W sześcioosobowych załogach pod okiem doświadczonego sternika przemierzysz Szlak Wielkich Jezior Mazurskich a jeśli chcesz przystąpisz do egzaminu na patent żeglarza jachtowego! Czas umilą wspólne posiłki na jachcie, wieczory z szantami przy ognisku, gry terenowe oraz piękno natury Krainy Tysiąca Jezior!

TERMIN:

CENA IMPREZY:

RS
11.07-24.07.2021

2199,00 zł

Rejs Żeglarski Turystyczny po Mazurach

Wyjątkowy sposób na spędzenie dwóch wakacyjnych tygodni pod żaglami. Unikalna forma poznawania krainy tysiąca jezior od strony wody, w ciągu 14 dni przemierzysz Mazury w 6 osobowej załodze jachtem kabinowym. Pod okiem doświadczonego sternika, zgłębisz podstawowe tajniki żeglarskiej sztuki, wiatru i wody. Przepłyniesz szlak żeglowny od Pisza na południu, do Węgorzewa na północy. Usłyszysz gwar dużych portów i piękno malowniczych zatoczek jezior. Na lądzie czekają na ciebie gry terenowe oraz ogniska z szantami w gronie załóg i sterników.

 

TERMIN:

CENA IMPREZY:

RT
11.07-24.07.2021

2199,00 zł

GALERIA OŚRODKA CAMP PISZ:

Leave a Reply