Wypożyczalnia nart biegowych, Pisz, Mazury

narty

Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że ośrodek Camp-Pisz położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i  świerkowymi lasami.

Narciarstwo biegowe to sport dla każdego, nie wymaga specjalnych przygotowań, wystarczy zupełności ogólna sprawność fizyczna. To również sposób na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu natury. Takie piesze wycieczki na nartach angażują wszystkie główne partie mięśni, podobnie jak Nordic Walking, ale frajda z jazdy jest większa

W swojej wypożyczalni posiadamy narty biegowe typu back country firmy Fisher, sprzęt jest nowy, przystosowany do wyjścia w nieprzygotowany teren. Prowadzenie narty jest niezwykle intuicyjne. Doskonałe właściwości ślizgu i łatwość skrętu. Stalowe krawędzie sprawiają, że narta dobrze trzyma się w miejscach oblodzonych i na trawersach. Krawędzie chronią także ślizgi przed zniszczeniem w przypadku najechania na  korzenie i kamienie. Narty Fischer to gwarancja wspaniałych zimowych wędrówek. Dla początkujących i zaawansowanych.

Na recepcji uzyskają Państwo fachową instrukcję w jaki sposób korzystać ze sprzętu oraz doradzimy gdzie są najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa biegowego.

Narty biegowe, narciarstwo biegowe, Pisz, Mazury, Hotel Joseph Conrad, Camp Pisz

Cena: 50 zł

wypożyczenie kompletu sprzętu biegowego (narty z wiązaniami, buty, kije) za dzień.

narty

Formularz rezerwacji nart biegowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz rezerwacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz Marek Łachacz, Turystów 11, 12-200 Pisz

Leave a Reply