Wypożyczalnia nart biegowych, Pisz, Mazury

narty

Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że ośrodek Camp-Pisz położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i  świerkowymi lasami.

Narciarstwo biegowe to sport dla każdego, nie wymaga specjalnych przygotowań, wystarczy zupełności ogólna sprawność fizyczna. To również sposób na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu natury. Takie piesze wycieczki na nartach angażują wszystkie główne partie mięśni, podobnie jak Nordic Walking, ale frajda z jazdy jest większa

W swojej wypożyczalni posiadamy narty biegowe typu back country firmy Fisher, sprzęt jest nowy, przystosowany do wyjścia w nieprzygotowany teren. Prowadzenie narty jest niezwykle intuicyjne. Doskonałe właściwości ślizgu i łatwość skrętu. Stalowe krawędzie sprawiają, że narta dobrze trzyma się w miejscach oblodzonych i na trawersach. Krawędzie chronią także ślizgi przed zniszczeniem w przypadku najechania na  korzenie i kamienie. Narty Fischer to gwarancja wspaniałych zimowych wędrówek. Dla początkujących i zaawansowanych.

Na recepcji uzyskają Państwo fachową instrukcję w jaki sposób korzystać ze sprzętu oraz doradzimy gdzie są najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa biegowego.

Narty biegowe, narciarstwo biegowe, Pisz, Mazury, Hotel Joseph Conrad, Camp Pisz

Cena: 50 zł

wypożyczenie kompletu sprzętu biegowego (narty z wiązaniami, buty, kije) za dzień.

narty

Formularz rezerwacji nart biegowych

Podziel się ze znajomymi

Leave a Reply