Kajaki

Camp-Pisz to również wypożyczalnia kajaków, w której zaopatrzycie się Państwo w pełni profesjonalny sprzęt wysokiej jakości, który pozwoli Wam zdobywać mazurskie rzeki, jeziora i kanały. Klasyczna łódka dla dwóch osób, jedno- i dwuosobowe kajaki oraz kanadyjka to sprzęty polecane zarówno początkującym, którzy dopiero zakochują się w pływaniu, jak też zaawansowanym wodniakom. W naszej wypożyczalni kajaków zaopatrzycie się Państwo w bardzo różnorodny sprzęt – każdy inaczej sprawdza się w różnych warunkach, dlatego sugerujemy chwilę zastanowienia przed dokonaniem wyboru. Zapraszamy jeżeli chcecie Państwo doskonale poczuć się na wodzie i cieszyć się komfortem oraz bezpieczeństwem podczas pokonywania kolejnych kilometrów tras.

Rezerwacji dokonuje się za pomocą formularza. Nasz pracownik skontaktuje się, by ustalić wszelkie szczegóły.

Kajak dwuosobowy DAG Biwok 530 EVO

Cena: 10 zł za godzinę / 40 zł za dzień

biwok

Biwok jest klasyczną dwuosobową, łódką, która dzięki swojej uniwersalności, kompletnemu wyposażeniu oraz łatwości w nawigacji spełnia największe wymagania. Dzięki kompaktowym kokpitom poczujecie się Państwo doskonale na wodzie, a dzięki dużej ładowności pokładowej i sporej wielkości lukom bagażowym będziecie mogli zabrać ze sobą kompletny załadunek.

Dane techniczne

wymiary [cm] (dł x szer ) 530×67
waga [kg] 34
ładowność [kg] ok. 270
Ilość siedzisk 2
pojemność komory bagażowej [L]  120

Więcej informacji…

Kajak jednoosobowy Delsyk Nifty 430

Cena: 10 zł za godzinę / 40 zł za dzień

delsky-nifty-430 Nifty 430 jest nizinnym kajakiem jednoosobowym, który imponuje szybkością. Producent Delsyk Design wykorzystał do jego budowy najwyższej jakości polietylen, a także podniósł linię dziobu, dzięki czemu możliwe jest łatwe przepływanie przez drzewa znajdujące się w wodzie. Nasza wypożyczalnia poleca ten sprzęt turystom – do pływania po rzekach, jeziorach i zatokach.

wymiary [cm] (dł x szer ) 430×61
waga [kg] 26

Więcej informacji…

Kajak dwuosobowy Perception Vista Rental

Cena: 10 zł za godzinę / 40 zł za dzień

vista Vista jest dwuosobowym kajakiem rekreacyjno-turystycznym z Wielkiej Brytanii, wyposażonym w pokaźny kokpit oraz posiadającym doskonałe warunki nautyczne i dużą pakowność. Nasza wypożyczalnia kajaków poleca ten sprzęt na rodzinne spływy, bowiem daje on wyjątkowy komfort dzięki regulowanym, miękkim fotelom i mapnikowi na dziobie oraz bezpieczeństwo – jest bowiem niezatapialny. Inne atuty to łatwość i przyjemność sterowania (dwa wgłębienia w dnie), bezproblemowe przenoszenie (wygodne uchwyty), a także bardzo wysoka wytrzymałość (materiał – polietylen). Vista dzięki swoim parametrom stała się bardzo popularna w naszym kraju!

wymiary [cm] (dł x szer ) 485×82
wymiary kokpitu [cm] (dł x szer) 232×66
waga [kg] 41
ładowność [kg] ok. 300
wysokość pokładu [cm] 40

Więcej informacji…

Kajak jednosobowy Ocean Kayak Trident

Cena: 15 zł za godzinę / 40 zł za dzień

kajak-ocean

Triden 13 powstał w oparciu o potrzeby wędkarzy, którzy mają potrzebę maksymalnego zagospodarowania kadłuba. Dostępny w naszej wypożyczalni kajak to połączenie szybkości, zwrotności oraz stabilności, a do tego wysoki komfort, który uzyskano dzięki siedzisku z oparciem i regulowanym podnóżkom. Idealnie sprawdza się w każdych warunkach, ale najbardziej polecany jest do pokonywania załamujących się fal.

materiał polietylen
wymiary [cm] (dł x szer ) 410×75
waga [kg] 25,5
ładowność [kg] 215

Więcej informacji…

Canoe trzyosobowy

12 zł za godzinę / 40 zł za dzień

canoe Kanadyjka, która dzięki swojej wytrzymałości oraz stabilności jest popularna podczas różnego rodzaju spływów. Jest wszechstronna, posiada 3 komfortowe siedziska i polecana jest zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Idealnie sprawdza się podczas rodzinnych spływów i wędkowania – zarówno na rzekach, jeziorach, jak i kanałach.

wymiary [cm] (dł x szer ) 550×90
ilość miejsc 3

Więcej informacji…