Zielone szkoły

Camp-Pisz zajmuje się organizacją wycieczek dla szkół od ponad 15 lat. Przez wiele lat gromadziliśmy doświadczenie, aby stać się pionierem w tej dziedzinie. Do wycieczek szkolnych podchodzimy z ogromną starannością, aby zoptymalizować proces uczenia się przez zabawę. Zielone szkoły z Camp-Pisz to przede wszystkim odkrywanie i poznawanie świata w bezpiecznym i starannie przygotowanym środowisku. Ponadto kontakt z przyrodą, która towarzyszy naszym wyjazdom pozytywnie wpływa na podejście młodych umysłów do kwestii ekologii i pomaga im odkryć piękno polskiej przyrody. Camp-Pisz posiada własny obiekt turystyczny, położony w Piszu nad jeziorem Roś, który jest miejscem organizacji zielonych szkół stacjonarnych. Głównym miejscem organizacji imprez przez Camp-Pisz są MAZURY. Camp-Pisz jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej PIT od 1998 roku. Firma posiada zezwolenie Wojewody Warmińsko – Mazurskiego na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług turystycznych oraz posiada stosowne ubezpieczenie ORGANIZATORA TURYSTYKI.

Możliwości jest wiele

Staramy się urozmaicać ofertę i dlatego przygotowaliśmy propozycję na stacjonarne oraz wędrowne zielone szkoły, pełne licznych atrakcji – wycieczek rowerowych, spływów kajakowych czy rejsów statkami. Zapraszamy na Mazury, gdzie wspólnie odkryjemy piękno tamtejszych jezior, zwiedzając przy tym liczne zabytki. Dbamy również o inne atrakcje, organizując dyskoteki, podchody, wieczorne ogniska z pieczeniem kiełbasek czy zawody sportowe, a także zapewniamy wyżywienie oraz wygodne noclegi dla wszystkich uczestników. Proponujemy Państwu również ułożenie własnej, wymarzonej zielonej szkoły, gdzie to Wy ustalicie wszystkie szczegóły.

 

Wygodnie i bezpiecznie

Nasze wyjazdy szkolne to również opieka wykwalifikowanych opiekunów, którzy zapewniają bezpieczeństwo i w przypadku jakichkolwiek problemów są do dyspozycji każdego z Państwa. Aby zapewnić wszystkim komfort, zapewniamy noclegi w doskonałych warunkach – w 4-osobowych domkach znajdujących się na terenie naszego ośrodka albo w 4- i 5-osobowych pokojach w Stanicy Żeglarskiej. Bezpiecznie, ciekawie i w otoczeniu wspaniałej przyrody – zapraszamy!

 

Kliknij na interesującą Cię zieloną szkołę, aby dowiedzieć się więcej:

 

Podziel się ze znajomymi