Zielone szkoły

Camp-Pisz już od 25 lat organizuje dla swoich Klientów zielone szkoły na Mazurach – bezpieczne, pełne atrakcji i dające młodym uczestnikom wiele radości. W tak długim czasie zebraliśmy duże doświadczenie i zapracowaliśmy sobie na to, by nasza marka stała się ceniona i zaufana. Celem, jaki obraliśmy jest zoptymalizowanie procesu uczenia się, co jak się okazuje jest możliwe dzięki wspaniałej zabawie. Otwieramy przed uczestnikami drzwi do wyjątkowych miejsc i wspaniałych przygód, proponując odkrywanie świata w przyjaznej atmosferze i w największym bezpieczeństwie, zapewnianym przez wykwalifikowanych pracowników Camp-Pisz. Zielona szkoła pomaga w odkryciu piękna polskiej przyrody i dlatego też stawiamy na kontakt z przyrodą, ucząc przy tym młodych ludzi szacunku dla środowiska, które ich otacza.

Możliwości jest wiele

Staramy się urozmaicać ofertę i dlatego przygotowaliśmy propozycję na stacjonarne oraz wędrowne zielone szkoły, pełne licznych atrakcji – wycieczek rowerowych, spływów kajakowych czy rejsów statkami. Zapraszamy na Mazury, gdzie wspólnie odkryjemy piękno tamtejszych jezior, zwiedzając przy tym liczne zabytki. Dbamy również o inne atrakcje, organizując dyskoteki, podchody, wieczorne ogniska z pieczeniem kiełbasek czy zawody sportowe, a także zapewniamy wyżywienie oraz wygodne noclegi dla wszystkich uczestników. Proponujemy Państwu również ułożenie własnej, wymarzonej zielonej szkoły, gdzie to Wy ustalicie wszystkie szczegóły.

 

Wygodnie i bezpiecznie

Nasza Mazurska Zielona Szkoła to również opieka wykwalifikowanych opiekunów, którzy zapewniają bezpieczeństwo i w przypadku jakichkolwiek problemów są do dyspozycji każdego z Państwa. Aby zapewnić wszystkim komfort, zapewniamy noclegi w doskonałych warunkach – w 4-osobowych domkach znajdujących się na terenie naszego ośrodka albo w 4- i 5-osobowych pokojach w Stanicy Żeglarskiej. Bezpiecznie, ciekawie i w otoczeniu wspaniałej przyrody – zapraszamy!

 

Kliknij na interesującą Cię zieloną szkołę, aby dowiedzieć się więcej:

 

Podziel się ze znajomymi