Stacjonarne zielone szkoły

Stacjonarne zielone szkoły

STACJONARNE ZIELONE SZKOŁY są dedykowane grupom, które lubią cieszyć się komfortem zakwaterowania w wygodnych i dostosowanych do potrzeb uczestników drewnianych domkach letniskowych lub pokojach z łazienkami w Stanicy Żeglarskiej na terenie Ośrodka Camp-Pisz. Nasze wycieczki szkolne to również doskonała opcja, aby połączyć naukę i aktywne formy spędzania czasu.

OŚRODEK CAMP PISZ położony jest na Mazurach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na obrzeżach miasta Pisz, nieopodal Puszczy Piskiej. Na terenie obiektu znajduje się kąpielisko, port jachtowy, Stanica Żeglarska, sanitariaty, domki letniskowe, sala konferencyjna, boisko do siatkówki plażowej, restauracja Smuga Cienia oraz Hotel Joseph Conrad**. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony, z wyodrębnioną strefą dla młodzieży, a nad bezpieczeństwem osób przebywających w Camp-Pisz czuwa firma ochroniarska Purzeczko. Na obiekcie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego.

STANICA ŻEGLARSKA Na terenie ośrodka nad samym jeziorem Roś zlokalizowana jest Stanica Żeglarska. Jej wystrój nawiązuje do tradycji marynistycznej i mazurskiej architektury. Stanica dysponuje 8 pokojami: dwuosobowymi, trzyosobowymi, czteroosobowymi oraz pięcioosobowymi. Przestronne pokoje w pełni wyposażone, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem oraz dostęp do sieci Wi-Fi.

DREWNIANE DOMKI LETNISKOWE nad brzegiem jeziora Roś – czteroosobowe, umeblowane, z łóżkami piętrowymi. Wszystkie posiadają własną werandę, w skład której wchodzi część rekreacyjna.

WYŻYWIENIE: Danie przygotowywane przez hotelową restaurację „Smuga Cienia” z lokalnych produktów. Kuchnia polska inspirowana daniami regionalnymi oraz filozofią slow-food.  Pełne składające się z:

 • śniadania w formie bufetu (zimna płyta oraz dania na ciepło),
 • obiadu (zupa, drugie danie, kompot) oraz
 • kolacji w formie bufetu (zimna płyta, danie na ciepło).

Wyżywienie serwowane w jadalni położonej na terenie ośrodka Camp-Pisz. Na życzenie opiekunów serwujemy również dania wegetariańskie, dietetyczne, dostosowujemy menu do alergików.

ZIELONA SZKOŁA DLA AKTYWNYCH
1. wariant

Kajak, rower, żagle i dzikie zwierzęta (5 DNI)

5-dniowy pobyt w ośrodku Camp-Pisz połączony z bogatym programem aktywnego wypoczynku. Podczas pobytu uczestnicy odbędą rejs żeglarski po jeziorze Roś, spływ kajakowy, a także wędrówkę rowerową po duktach Puszczy Piskiej.

Zwiedzimy muzeum Gałczyńskiego w Praniu oraz zagramy w grę terenową po Puszczy Piskiej. Ostatniego dnia pobytu zwiedzanie Muzeum Ziemi Piskiej wraz z grą miejską Questing.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Pisza, obiad, omówienie programu pobytu, gra plenerowa „Śladami Josepha Conrada”, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, spływ kajakowy rzeką Pisą z zabezpieczeniem ratowniczym, obiad, gra terenowo-zespołowa po Puszczy Piskiej, kolacja, karaoke/kurs tańca/warsztaty żeglarskie (bezpieczeństwo na wodzie, budowa jachtów, węzły, etykieta żeglarska).
 3. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Muzeum Gałczyńskiego w Praniu połączona z grą edukacyjną, zwiedzanie Ośrodka PAN Popielno, obiad, zawody sportowe o Puchar Jeziora Roś, kolacja, dyskoteka/Wielki Quiz o Mazurach.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka rowerowa do Lasu Ochronnego Szast, obiad, rejs żaglówkami 5-osobowymi typu „Omega” sterowanymi przez wykwalifikowanych sterników po jeziorze Roś, kolacja, ognisko nad jeziorem.
 5. DZIEŃ: Śniadanie, Questing po Piszu oraz wycieczka do Muzeum Ziemi Piskiej, obiad, wyjazd.

Świadczenia:

4 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), spływ kajakowy rzeką Pisą z przewodnikiem i ratownikiem, wycieczka rowerowa do Puszczy Piskiej z przewodnikiem, wycieczka autokarowa do muzeum Gałczyńskiego w Praniu i Ośrodka Edukacji PAN Popielno, zajęcia w terenie, rejs żeglarski, ognisko, dyskoteka, pozostałe świadczenia  zamieszczone w programie pobytu. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Termin: pakiety 5 dniowe w okresie od 1.09-30.06.

Cena:  

 • 569,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej, 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 519,0 zł* – z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.
Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

PIRACKA ZIELONA SZKOŁA
2. wariant

czyli aktywnie poznajemy Krainę |Tysiąca Jezior!! (5 DNI)

Piracka Zielona Szkoła adresowana jest dla wszystkich, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas poznając atrakcje krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Podczas pobytu w ośrodku Camp-Pisz uczestnicy będą brać udział w zajęciach edukacyjno-plenerowych jak i zajęciach sportowych. Młodzi podróżnicy odbędą rejs statkiem, zwiedzą Ośrodek Edukacji Leśnej Pliszka przy Nadleśnictwie Pisz. W Popielnie zwiedzimy hodowlę konika Polskiego i Muzeum Przyrody, a w muzeum Gałczyńskiego weźmiemy udział w grze „Mali Muzealnicy”. W trakcie pobytu- w ośrodku Camp-Pisz jako piraci będziemy uczestniczyć w plenerowej grze edukacyjnej „Skarby Piratów”.

Pobyt w Camp-Pisz urozmaicą nam gry i zabawy oraz wieczorne ogniska nad brzegiem jeziora Roś.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Pisza, zakwaterowanie uczestników, obiad, plenerowa gra edukacyjna „Skarby Piratów”, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka do Ośrodka Edukacji Leśnej Pliszka oraz wycieczka piesza do Lasu Ochronnego Szast w Puszczy Piskiej, obiad, rejs statkiem Smętek po jeziorze Roś, kolacja, karaoke- nauka szant.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Stacji Badawczej PAN Popielno (alternatywnie do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie), obiad, projektowanie strojów pirackich, kolacja, dyskoteka Piracka.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do muzeum Gałczyńskiego w Praniu –  zwiedzanie + gra edukacyjna „Mali Muzealnicy”, obiad, nauka kajakowania po jeziorze Roś oraz spływ Pisą pod nadzorem ratowników, kolacja, gra plenerowa „Śladami Josepha Conrada”.
 5. DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie pasieki w Wielkim Lesie, obiad, wyjazd.

Świadczenia:

4 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), nauka pływania kajakiem z ratownikiem, rejs statkiem, wycieczka autokarowa do Muzeum Gałczyńskiego w Praniu, Stacji Badawczej PAN w Popielnie, pasieki w Wielkim Lesie,  gry edukacyjne, ognisko, dyskoteka, pozostałe świadczenia zamieszczone w programie pobytu. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Termin: pakiety 5 dniowe w okresie od 01.09 – 30.06

Cena:  

 • 629,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 579,0 zł *- z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

ZIELONA PRZYGODA
3. wariant

wycieczka rowerowa, rejs statkiem i dzikie zwierzęta (3 DNI)

3–dniowy pobyt w ośrodku CAMP PISZ połączony z bogatym programem aktywnego wypoczynku. Uczestnicy w trakcie pobytu odbędą spływ kajakowy, wędrówkę rowerową po duktach Puszczy Piskiej oraz wycieczkę autokarową do Parku Dzikich Zwierząt i Wyłuszczarni Nasion. Wieczorami: ognisko nad brzegiem jeziora Roś, dyskoteka.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Pisza, obiad, omówienie programu pobytu, wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Kadzidłowa- Parku Dzikich Zwierząt i Wyłuszczarni Nasion w Rucianem-Nidzie, obiad, spływ kajakowy rzeką Pisą pod nadzorem ratowników, kolacja, dyskoteka.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, zawody sportowe o Puchar Jeziora Roś, obiad, wyjazd.

Świadczenia:

2 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), wycieczka rowerowa, spływ kajakowy, wycieczka autokarowa, zajęcia w terenie, pilot z CAMP PISZ, ognisko, dyskoteka. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Termin: pakiety 3 dniowe w okresie 1.09-30.06

Cena:  

 • 419,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 369,0 zł *– z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.


MAZURY  W  PIGUŁCE
4. wariant

Kajak, rower, rejs statkiem i lekcja historii (4 DNI)

4–dniowy pobyt w ośrodku CAMP PISZ połączony z aktywnym wypoczynkiem: kajak, rower, rejs statkiem, oraz lekcja historii na której nikt nie będzie się nudził. Wieczorami: ognisko nad jeziorem Roś, dyskoteka.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Pisza, obiad, omówienie programu pobytu, wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, spływ kajakowy rzeką Pisą pod nadzorem ratowników, obiad, gra terenowo-zespołowa po Puszczy Piskiej/ baloniada, kolacja, karaoke/wieczór z grami planszowymi.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Wilczego Szańca (kwatery Hitlera) oraz do Mazurolandii- park minatur – lunchpakiet na drogę, obiadokolacja, dyskoteka/Wielki Quiz o Mazurach.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, rejs statkiem po jeziorze Roś, obiad, wyjazd.

Świadczenia:

3 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), wycieczka rowerowa, spływ kajakami, rejs statkiem, wycieczka autokarowa, zajęcia w terenie, pilot z CAMP PISZ, ognisko, dyskoteka. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Termin: pakiety 4 dniowe w okresie od 01.09 – 30.06

Cena:  

 • 499,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 449,0 zł *- z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

MAZURY WYCZYNOWO
5. wariant

Kajak, rower, żagle i rejs statkiem (4 DNI)

4-dniowy pobyt w ośrodku Camp-Pisz z bogatym programem rekreacyjnym: wyprawa rowerowa, rejs jachtami po jeziorze Roś, piesza wycieczka, wycieczka do Parku Wodnego Tropikana, podchody.  Wieczorami: ognisko nad jeziorem Roś, dyskoteka.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Ośrodka, obiad, omówienie programu, spływ kajakowy rzeką Pisą, z zabezpieczeniem ratowniczym, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, rejs żaglówkami 5-osobowymi typu „Omega” sterowanymi przez wykwalifikowanych sterników po jeziorze Roś, obiad, wycieczka rowerowa do Puszczy Piskiej, kolacja, dyskoteka.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd autokarem do Aquaparku Tropikana w Hotelu Gołębiewskim w Mikołajach, obiad, gra terenowo-zespołowa w Puszczy Piskiej/ lekcja samoobrony, kolacja, karaoke.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, zawody sportowe o Puchar Jeziora Roś, obiad, wyjazd z Ośrodka.

Termin: pakiety 4 dniowe w okresie od 01.09 –  30.06.

Świadczenia:

3 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), spływ kajakami, wycieczka rowerowa, rejs żeglarski, wycieczka  autokarowa, zajęcia w terenie, pilot z CAMP PISZ, ognisko, dyskoteka. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Cena:  

 • 569,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 499,0 zł *- z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

MAZURY CUD NATURY
6. wariant

Rejs statkiem, rowery, kajaki i dzikie zwierzęta (4 dni)

Pakiet 4-dniowy dla ciekawych świata, podczas pobytu rejs statkiem z Rucianego do Mikołajek „Żeglarskiej stolicy polski”, lekcja biologii- nauka przez zwiedzanie, rysie, żubry, bobry, wilki, czyli dzikie zwierzęta, które warto zobaczyć.  Wieczorami: ognisko nad jeziorem Roś, dyskoteka.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Pisza, obiad, omówienie programu pobytu, wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarem do Wyłuszczarni Nasion w Rucianem-Nidzie, rejs statkiem na trasie: Ruciane Nida-Mikołajki, zwiedzanie Mikołajek, powrót do Ośrodka autokarem, lunchpakiet na drogę, obiadokolacja, karaoke.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Muzeum Gałczyńskiego w Praniu połączona z grą edukacyjną oraz do Galindii (osady pierwotnych mieszkańców Mazur), obiad, gra  edukacyjna „Śladami Joseph Conrada”, kolacja, dyskoteka.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do PAN w Popielnie- hodowla konika polskiego oraz spacer po Popielskim Rogu, gra terenowo-zespołowa w Puszczy Piskiej, obiad,  kolacja, Wielki Quiz o Mazurach.
 5. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka do Ośrodka Edukacji Leśnej Pliszka oraz wycieczka piesza po Puszczy Piskiej, obiad, wyjazd.

Termin: pakiety 4 dniowe w okresie 01.09 –  30.06.

Świadczenia:

4 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), rejs statkiem, wycieczki  autokarowe, wycieczka rowerowa, pilot z CAMP PISZ, ognisko, dyskoteka. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Cena:  

 • 569,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 519,0 zł *- z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

LEKCJA TENISA
7. wariant

Nauka w tenisa ziemnego, rowery, kajaki, podchody (4 DNI)

4 dni aktywnego wypoczynku nad jeziorem Roś. W trakcie pobytu m.in. nauczymy się podstaw gry w tenisa ziemnego, zwiedzimy rowerami Puszczę Piską, spłyniemy kajakami rzekę Pisę, poznamy tajemnice Pisza oraz sprawdzimy naszą orientację w lesie. Wieczorami umilą nam czas śpiewanie szant przy ognisku, dyskoteka oraz karaoke.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Ośrodka, obiad, omówienie programu, wycieczka rowerowa do Puszczy Piskiej, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, nauka gry w tenisa ziemnego, obiad, spływ kajakowy rzeką Pisą, kolacja, dyskoteka.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, nauka gry w tenisa ziemnego, obiad, gra terenowo-zespołowa w Puszczy Piskiej, kolacja, karaoke.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, Questing po Piszu, czyli gra terenowa ze zwiedzaniem miasta wraz z lekcją muzealną w Muzeum Ziemi Piskiej, obiad, wyjazd z Ośrodka.

Termin: pakiety 4 dniowe w okresie od 01.09 –  30.06.

Świadczenia:

3 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), spływ kajakami, wycieczka rowerowa, nauka gry w tenisa, podchody, ognisko, dyskoteka, karaoke, Questing po Piszu, lekcja muzealna, pilot z CAMP PISZ. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Cena:  

 • 439,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 399,0 zł *- z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

BLISKIE SPOTKANIE Z NATURĄ
8. wariant

Pasieka, spotkanie z leśniczym, lekcja muzealna, nauka w tenisa ziemnego  (5 dni)

5 dni urozmaiconego programu, który odkryje przed nami świat przyrody. Przez te parę dni czeka nas m.in.: wędrówka z leśniczym po duktach Puszczy Piskiej, obserwacja życia pszczół z doświadczonym pszczelarzem, spacer śladami Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Czas w ośrodku spędzimy przy pieczeniu kiełbasek na ognisku, na szalonych tańcach i śpiewach. Będziemy rywalizować o Puchar Jezior Roś oraz sprawdzimy się w Wielkim Teście Wiedzy o Przyrodzie.

PROGRAM IMPREZY:

 1. DZIEŃ: Przyjazd do Ośrodka, obiad, omówienie programu, warsztaty kreatywności – pobudź swój umysł do działania, kolacja, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 2. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka do Ośrodka Edukacji Leśnej Pliszka w Nadleśnictwie Pisz spotkanie z leśniczym oraz spacer po Lesie Ochronnym „Szast”, obiad, zawody sportowe o Puchar Jeziora Roś, kolacja, dyskoteka.
 3. DZIEŃ: Śniadanie, nauka gry w tenisa ziemnego, obiad, zwiedzanie pasieki w Wielkim Lesie- spotkanie z pszczelarzem oraz degustacja miodu, kolacja, karaoke.
 4. DZIEŃ: Śniadanie, wycieczka autokarowa do Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu zwiedzanie + lekcja muzealna, obiad, zawody sportowe o Puchar Jeziora Roś, ognisko z kiełbaskami nad jeziorem Roś.
 5. DZIEŃ: Śniadanie, Wielki Test Wiedzy o Przyrodzie, obiad, wyjazd z Ośrodka.

Termin: pakiety 5 dniowe w okresie 01.09 –  30.06.

Świadczenia:

4 noclegi, pełne wyżywienie przygotowywane przez restaurację „Smuga Cienia” (śniadanie, obiad, kolacja), nauka gry w tenisa, zawody sportowe, warsztaty z kreatywności, ognisko, dyskoteka, karaoke, Questing po Piszu, lekcja muzealna, pilot z CAMP PISZ oraz wycieczki autokarowe zgodnie z programem imprezy. Transport autokarem do wyżej wymienionych atrakcji. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 30 000,0 zł na uczestnika). Dostęp do sali zabaw/wykładowej, dostęp do boiska do siatkówki plażowej, projektor, flipchart, gry planszowe.

Cena:  

 • 499,0 zł* – z zakwaterowaniem w Stanicy Żeglarskiej 4-5 osobowe pokoje z łazienkami.
 • 459,0 zł *- z zakwaterowaniem w 4-osobowych drewnianych domkach.

*Cena nie obejmuje przyjazdu do i wyjazdu z Ośrodka.

Zaliczka:
30% ceny imprezy przelewem na konto lub gotówką w biurze Camp Pisz. Zaliczkę należy uiścić do 14 dni od momentu podpisania umowy.
Resztę należności należy wpłacić przelewem do 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy lub gotówką pierwszego dnia imprezy w biurze firmy. Chęć opłaty za imprezę gotówką należy zgłosić 14 dni przed rozpoczęciem się imprezy telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje: 

 • 2 opiekunów na grupę 20 uczniów w cenie pobytu, na każde dodatkowe 10 osób opiekun w cenie.
 • Możliwość domówienia autokaru na przewóz osób do Ośrodka i z powrotem.
 • Przy zapewnieniu transportu przez zamawiającego do wyżej wymienionych atrakcji zapewniamy nocleg + wyżywienie dla kierowcy oraz obniżenie ceny o rzeczywiste koszty transportu do wyżej wymienionych atrakcji.

Zgłoś się i zarezerwuj termin

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej

Adres email

Nazwa szkoły/innej placówki dokonującej zgłoszenia

Wybierz wariant zielonej szkoły

Forma zakwaterowania

Orientacyjna liczba uczestników

Wiek uczestników

Termin zielonej szkoły

Transport

Transport łączony*Transport własnyTransport zapewniony przez organizatora

*Transport łączony- Transport do atrakcji wymienionych w programie zapewniony przez organizatora, przyjazd do i wyjazd z Ośrodka zapewniony przez zamawiającego.

Dodatkowe uwagi (niewymagane, ale mogą ułatwić przygotowanie oferty)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz Marek Łachacz, Turystów 11, 12-200 Pisz

GALERIA OŚRODKA CAMP PISZ:

 

Wędrowne zielone szkoły >>
Podziel się ze znajomymi